Uczeń miesiąca Stycznia

Polska Szkola Bayonne   January 30, 2017   Comments Off on Uczeń miesiąca Stycznia

IMG_2351

 

Elisa Porebski kl.1

Sebastian Roszkowski kl.3

Marcel Kozian kl.6

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w nauce

oraz przykładnej postawy ucznia.

Grono Pedagogiczne

Dziękujemy za życzliwą pomoc

Polska Szkola Bayonne   January 11, 2017   Comments Off on Dziękujemy za życzliwą pomoc

 ,, … – pewnego przyjaciela poznaje się w niepewnej sytuacji”. 
Cyceron

Nowy Rok 2017 dla naszej szkoły rozpoczął się miłą niespodzianką ze strony dwóch panów: Janusz Miszczuk i Jarosław Surgal przekazali swoje nagrody wylosowane w Noc Sylwestrową dla uczniów naszej szkoły. Nextbook-Ares 8, Lenovo-Tab 8 oraz $100 na potrzeby szkoły.

img_2334 img_2335

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne oraz Uczniowie składają serdeczne podziękowanie. Ta życzliwa pomoc przybiera różne formyDzięki Państwa ofiarności nauka i praca w naszej szkole staje się przyjemniejsza wiedząc, że są osoby, które pamiętają o naszej szkole i doceniają pracę nauczycieli i uczniów.

Wyrażając swą wdzięczność za wielkie serce i dobrą wolę niesienia pomocy, życzymy naszym Dobroczyńcom powodzenia w realizacji życiowych zamierzeń oraz sukcesów zawodowych.

Zajęcia szkolne odwołane

Polska Szkola Bayonne   January 7, 2017   Comments Off on Zajęcia szkolne odwołane

 

snowing-md

Z powodu  opadów śniegu, zajęcia szkolne w sobotę 01-07-2017 zostały odwalane .  Bardzo prosimy o przekazanie informacji znajomym i kolegom.

Dziękujemy

Grono Pedagogiczne

Jasełka – 2016

Polska Szkola Bayonne   December 19, 2016   Comments Off on Jasełka – 2016

W sobotę 17 grudnia 2016 tradycji stało się zadość. Sala wypełniła się po brzegi uczniami,rodzicami i zaproszonymi na Jasełka gośćmi.

Na scenie pojawili się Maryja, Józef, Pastuszkowie,Aniołowie,trzej królowie, dzieci pięknie przebrane, wśród pięknej świątecznej dekoracji przenieśliśmy się Betlejem, gdzie aktorzy młodzi rozpoczęli opowiadanie historii narodzin Jezusa.

<a href="https://flic.kr/s/aHskJXw4Qh" target="_blank">Click to View</a>

 

Następnie dyrektor szkoły podziękowała wszystkim nauczycielom za ogromny wkład pracy w przygotowanie jasełek, dzieciom i młodzieży za piękne recytacje, śpiew i tańce, a wszystkim gościom za uświetnienie tego wieczoru swoją obecnością. Na zakończenie do dzieci przybył Święty Mikołaj i rozdał wszystkim prezenty.

Na zakończenie wszyscy zaproszeni zostali na poczęstunek, który przygotowany był przez komitet rodzicielski działający w szkole.

Dziękujemy uczniom za wzruszające przedstawienie, rodzicom za pomoc w przygotowaniu a gościom za przybycie.

Dyrektor, Grono Pedagogiczne, Komitet Rodzicielski