Prosimy o wsparcie naszej szkoły na GoFundMe!

      Comments Off on Prosimy o wsparcie naszej szkoły na GoFundMe!


Wiele polskich szkół boryka się z wieloma problemami spowodowanymi pandemią Covid-19. Jedną z nich jest nasza szkoła, która próbuje przetrwać trudny okres i pozyskać pomoc finansową. Zwracamy się do Państwa z uprzejmą prośbą o wsparcie w realizacji szczytnego celu.

Razem możemy budować świat nadziei i troski o wspólne dobro z myślą, że od następnego roku szkolnego 2021/2022 nasza szkoła będzie miała miejsce na dalszą naukę języka polskiego, kształtowania postaw patriotycznych oraz poznawania kultury i obyczajów swoich dziadków.

Opieramy się na darowiznach, aby móc utrzymać naszą szkołę, która zmieniła i do dzisiaj zmienia życie innych. Jesteśmy wdzięczni każdemu, za każdą sumę do tej pory przekazaną na naszą placówkę. Nigdy nie bierzemy Państwa hojności za pewnik i dlatego jest dla nas niezwykle ważne, aby nasi darczyńcy wiedzieli, że traktujemy ich pieniądze w sposób rozważny i odpowiedzialny.

Państwa wpłaty w całości wrócą do uczniów tej szkoły – w postaci dalszej działalności naszej placówki. Mam nadzieje, że dzisiaj okażecie dobre serce, wyjdziecie do nas z pomocą dłonią, abyśmy wszyscy razem w 2022 roku uroczyście razem obchodzili 30-lecie istnienia Polskiej Szkoły im. Władysława Reymonta w Bayonne, NJ.

Pamiętajcie, że darując pieniądze dzisiaj, na zawsze zostawicie po sobie ślad dla przyszłych pokoleń.

W przypadku, gdy chcesz przekazać darowiznę inną metodą, akceptujemy również czeki i płatności za pośrednictwem Venmo.

CZEK: Prosimy o wypisanie czeku na adres: The New Polish Community Circle / Polish School
i wysłanie do dyrektora naszej szkoły:

Kamilla Domański
174 W 24th Street
Bayonne, NJ

VENMO: Prosimy o przesłanie darowizny na konto: @baypolskaszkola. Podczas dokonywania płatności prosimy o wpisanie: pomoc dla szkoły

Będziemy wdzięczni za każdą sumę, pokładając nadzieję na Państwa przychylną reakcję na nasz apel.