Podziękowania za miniony rok szkolny

      Comments Off on Podziękowania za miniony rok szkolny

 Z głębi serca w imieniu całego Grona Pedagogicznego dziękuję naszym kochanym uczniom oraz Wam rodzicom, za Wasz trud i wysiłek w ostatnich kilku tygodniach.

Po raz pierwszy stanęliśmy wszyscy razem w obliczu nowej rzeczywistości, która nas wszystkich zaskoczyła, a do której nikt z nas nie był przygotowany. Od tego momentu zaczęliśmy inaczej żyć, inaczej myśleć i doceniać to wszystko co mamy…

Ta niespodziewana lekcja dla nas wszystkich była zaskoczeniem, jednakże wszyscy razem podjęliśmy to wyzwanie i wszyscy razem pracowaliśmy, nie unikając nowych, znacznie trudniejszych obowiązków, nie opuszczając szkoły, rezygnując z wyboru łatwiejszej drogi. 28 marca rozpoczęliśmy nauczanie zdalne do którego nikt z nas nie był przygotowany. Google Classroom i Zoom wdrożone przez szkołę ze względu na epidemię narzuciło wiele ograniczeń… jednakże nasza determinacja pozwoliła na zakoǹczenie roku szkolnego 2019/2020.
Te wszystkie, nie takie przecież zwyczajne zdarzenia, nauczyły nas, że w społeczności jaką stanowimy, drzemie ogromna siła i chęć bycia razem. Dzięki temu 6 czerwca zabrzmiał wirtualny, ostatni tego roku szkolny dzwonek i ogłosił wakacje!

Na ten czas życzymy Wam udanego wypoczynku. Cieszcie się z każdego słonecznego dnia i z każdej przeżytej przygody. Bawcie się dobrze, leniuchując… Wierzymy, że wszyscy spotkamy się zdrowi, wypoczęci i w doskonałych humorach w nowym roku szkolnym. Życzymy wszystkim uczniom i rodzicom, by nadchodzące wakacje były spokojne i pełne niezapomnianych wrażeń.

Dziękujemy za cały rok szkolny 2019/2020

Dyrekcja oraz Grono Pedagogiczne